Використання гаджетів для вивчення хімії

мобіл_тел_навчання_хімії (4)мобіл_тел_навчання_хімії (3)

В кожному класі при вивченні хімії учням пропонується виконувати безпечні домашні досліди, знімати їх на мобільні телефони або планшети, а потім демонструвати вчителю або за бажанням всьому класу. Цікаво, що часто до цього процесу залучається вся родина. І це прекрасно, оскільки спільна справа сприяє порозумінню між дітьми та батьками. А це в наш час дуже важливо. Також відомі випадки, коли старші гімназисти таким чином зацікавлюють своїх молодших братиків та сестричок предметом “Хімія”. Таким чином не тільки хімію вивчаємо, а й виховуємо та підвищуємо інтерес до предмету.

1. svitsaulyak

Доброго дня дорогі колеги!
    Це просто неймовірне нововведення. Як гарно усвідомлювати іноді, що мама з татом не тільки допоможуть вирішити деякі домашні питання, а й разом виконати всім разом домашнє завдання. Дуже цікаво! Дякуємо!

2. Іванна

Цікава ідея! Чи є результати? Чи активні школярі?