Використання гаджетів на уроках основ здоров’я

Використання_ІКТ_основи_здор (2)      Уроки основ здоров’я ми проводимо у формі тренінгу. Учні працють в групах за методом короткотривалих проектів. Під час роботи вони використовують не тільки підручники, а й можливості мережі Інтернет: знаходять додатковий матеріал, фотографії, картинки для ілюстрації свого виступу. Потім демонструють іншим групам матеріал використовуючи планшети, мобільні телефони, мультимедійний проектор.

Використання_ІКТ_основи_здор (4)    Використання_ІКТ_основи_здор (3)

1 коментар

1. Приємно бачити, що діти мають можливість отримувати додаткові знання, використовуючи можливості мережі. Молодці!