Використання соціальних мереж для навчання. Проект “Юні дипломати України та Грузії”. Гімназія №11 м.Кам’янське

Це просто неймовірно, як проект “Класна школа” та соціальні мережи допомагають учням!

Під час тренінгу для менторів у Львові в серпні цього року я познайомилась із творчою вчителькою ім’я якої Наталья Маркус. Ми потоваришували на Facebook. Наталля розповсюджує в мережі інформацію про різноманітні конкурси та проекти. Одим з повідомлень було про проект   “Юні дипломати України та Грузії”. Я також повідомила учням старших класів, які активно приймають участь в проекті “Класна школа”,  про необхідність зареєструватися, заповнити Google Forms на Facebook, якщо є бажання приймати участь в новому проекті. Яке було здивування і щастя учениць 11-го класу Шепель Анастасії та Бобир Катерини та 10-А класу Савченко Олександри, коли їм надійшло запрошення до участі. Проект розрахований на 2 роки. Перша зустріч-тренінг відбудеться в місті Дніпро 23-24 грудня цього року.

Дякуємо Наталлі Маркус за її активну діяльність!

Нехай дівчатам щастить! Бажаємо успіхів в своєму особистому розвитку!

Координатор проекту Гавриліна Вікторія

запрошення на тренінг_Юні_дипломати_Грузії_України

1. ogerbanosenko

Це класно!Світ робиться цікавішим, тіснішим! Успіхів учасницям проекту!

1. vikgavrylina

Я дуже рада за вас! В моєму дитинстві не було таких можливостей, нажаль. Нехай вам щастить!