Використання соціальних мереж як інструмент реалізації проекту “Класна школа”

Рисунок1

Під час реалізації зустрічі команд колиндянської школи з Тернопільщини та НВК-гімназії № 11 міста Кам’янське на сторінках НВК-гімназії  № 11 та Колиндянської школи соціальної мережи Facebook та блогів проекту «Класна школа» координатори проекту кожного дня зустрічі розміщували фотографії та інформацію про події, що відбувалися на теренах Дніпропетровщини.

Рисунок4      Рисунок3    Рисунок6          Рисунок7

Вчителі, учні, батьки та випускники обох шкіл мали змогу читати та переказувати сторінки нашої казки.

Рисунок2

Досвід показав, що інформація розповсюджується більше в соціальних мережах, ніж за допомогою сайту школи чи блогу.

Рисунок5

Тому корисно поширювати інформацію, яку розмістили на блозі проекту “Класна школа”, в соціальних мережах: написати короткий пост та надати посилання на сторінку блогу школи. Таким чином, читачі будуть зацікавлені коротким повідомленням, зайдуть на блог, щоб прочитати основну інформацію про подію з фотографіями та відео.

Координатор та ментор проекту Гавриліна Вікторія