Класні Кодекси 2.0

Знайомимось з принципами Класної школи

та створюємо свої Класні Кодекси 2.0.

Колаж1Колаж2Колаж3

Share Button

4s коментарів

 1. natmarkus

  Робота “кипить”. Навіть холод не завадив вести гарячі дискусії і досягти бажаного результату! Ви- молодці!!!

  Відповіcти
 2. Ula

  Зараз етап планування, як розумію, для вчителів. Це важливо, аби не тільки всі були поінформовані, але також, щоб всі могли мати вплив на кінцевий результат. Закликаю до співпраці не в традиційно розташованих столах, але в колі чи в півколі. Перевагою такої форми є те, що всі одне одного бачать і відчувається спільність.
  Признаюсь, що, коли сама була класним керівником в такий спосіб організовувала також зібрання з батьками. На початку були здивовані, а пізніше їм то дуже сподобалося.
  Успіхів
  Уля

  Відповіcти
 3. Ula

  Дуже енергійні й цікаві фотографії. Бачу, що учні активні і працюються з зацікавленням над проектом. Мій улюблений останнім часом метод праці – Word Cafe, який полягає на тому, щоб влаштовувати в спокійній атмосфері кав’ярні – можна їх створити в класі, тобто чай, тістечка, спокійна музика на фоні. Учасники й учасниці поділені на кілько особові групки, які за столом дискутують на задану тему. По якимсь часу (наприклад, через 20 хвилин) відбувається зміна і всі, крім однієї особи (господаря столику) переміщуються до інших столиків, де обговорюється інші теми чи інший аспект даної теми.
  Господиня чи господар столику скорочує те, що було сказане попередніми групами і пропонує продовжувати дискусію. Більш того учасники й учасниці запрошуються до записування чи малювання своїх ідей (на паперових карточках, приклеєних до столика), аби наступні групи могли на них спиратися. На кінець зустрічі дискусія підсумовується на пленарному засіданні. Раджу.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>