Нагородження призерів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань в Дніпродзержинській гімназії № 11

25 травня 2016 року відбулося урочисте ногородження призерів Всеукраїнських олімпіад, різноманітних конкурсів, змагань та їх керівників. Більше 140 учнів були нагородженні!

На святі останнього дзвоника нагородження буде нагородження інших учнів. Учасників та перемодців проекту “Класна школа” буде нагородженно після проведення фестивалю професій 30 травня.

Пишаємося великими досягненнями наших учнів!

Виступи учнів творчих колективів гімназії під час урочистого нагородження учнів.