Презентація і обговорення проекту “Класна школа”

21 вересня 2015 року
    Презентація і обговорення проекту “Класна школа” з педагогічним колективом гімназії.
    В цілому реалізація проекту була підтримана учителями гімназії та одночасно було вирішенно скласти графік і організувати дебати  в 5-11 класах по створенню Класних Кодексів.
presentation1 presentation2 presentation3

1 коментар

1. Ula

Зараз етап планування, як розумію, для вчителів. Це важливо, аби не тільки всі були поінформовані, але також, щоб всі могли мати вплив на кінцевий результат. Закликаю до співпраці не в традиційно розташованих столах, але в колі чи в півколі. Перевагою такої форми є те, що всі одне одного бачать і відчувається спільність.
    Признаюсь, що, коли сама була класним керівником в такий спосіб організовувала також зібрання з батьками. На початку були здивовані, а пізніше їм то дуже сподобалося.
    Успіхів
    Уля