Увага! Починаємо виконання 2-го рівня проекту “Класна школа”!

В рамках проекту «Класна школа» в Україні та Польщі наша гімназія намагається створити  школу, куди дитина охоче приходить щодня і з радістю повертається додому. Ми формуємо її активну громадянську позицію у суспільстві, здатність відповідально реалізовувати свої права та обов’язки.

Для початку виконання проекту обговорюємо:

28.03.2016. Проведення круглого столу викладачів-кураторів по обговореню плану дій за проектом.

29.03.2016. Проведення круглого столу команд учнів-викладачів.Складання плану виконання проекту:

• формування проектної групи;
  • вибір теми;
  • формулювання мети проекту;
  • розподіл завдань і обов’язків;
  • заплановане використання ІКТ;
  • підготовку робочого плану виконання проекту;
  • встановлення критеріїв оцінювання проекту.       Далі будемо звітувати результати!

1 коментар

1. Irina

Сьогодні у нас сформувалася класна команда учнів 8-х класів та вчителів, яка вже з перших хвилин була готова до пошукової та творчої роботи. Учні налаштовані на успіх в цьому проекті. І ми, вчителі, в них віримо!!!