Інтерактивний журнал як альтернатива презентації

Вебінар_Інтерактивний_журнал

12 листопада вчитель хімії Гавриліна Вікторія Вікторівна прослухала вебінар “Інтерактивний журнал як альтернатива презентації“.

Використання Інтерактивного журналу дає:

 1. Нестандартне представлення інформації на сторінках журналу.
 2. Може слугувати наочністю на уроці.
 3. Може містити в собі медіа інформацію, яка 100% буде працювати на уроці навіть без наявності медіа-файлів на флешці або комп’ютері.
 4. Може містити вебпосилання.
 5. Може містити елементи контролю навчальної діяльності учнів.
Share Button

4s коментарів

 1. Таня

  Гарна ідея. Чи є у вас приклади таких інтерактивних журналів?

  Відповіcти
  1. Ірина

   Можливо, використовується платформа Офісу 365 або е-диск Google? Цікава версія Блокноту – теж має такі функції. Ідея класна – тільки варто спочатку мати базу даних, а потім презентувати в Інтернеті. Підтримую.

   Відповіcти
   1. vikgavrylina

    З платформою Офісу 365 працюю в Ліцеї інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара. В ліцеї викладачами інформатики створена вся система, яка об”єднує всіх викладачів, учнів та батьків. В гімназії, нажаль, ні. Зараз зацікавилася можливостями е-диска Google. Дійсно, я розумію, як важко буде створити базу даних для уроків. Хоча багато матеріалу вже накоплено за багато років. Як і вчительське портфоліо створила, тому що весь матеріал вже мала на комп”ютері.

    Відповіcти
  2. vikgavrylina

   Я тільки пройшла вебінар по створенню Інтерактивних журналів. Але, нажаль, з програмою 3D Page flipe не розібралася. Необхідний час на це.

   Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>