Ярмарок ідей 2.0 відбувся!

IMG_0953 IMG_1120 IMG_1121 IMG_1122 IMG_1124 IMG_1127 IMG_0949 IMG_1132 IMG_1151 (1) IMG_1151 IMG_1153 (1) IMG_1153 (1) IMG_1155

 

 

Інформація та телекомунікація – потужні чинники формування сучасного суспільства.  Особливо важливі вони для навчально-виховного процесу, бо без них сучасний підхід у викладанні матеріалу та отриманні знань – неможливий.

Це добре знають і розуміють педагоги, батьки та учні нашої школи. Тому із радістю беруть участь у проекті «Класна школа».

Вимушені канікули стали причиною того, що ми не зуміли вчасно провести Ярморок ідей 2.0. Проте, привикли доводити справу до кінця! Тож 04.03.2016 р. у актовій залі школи відбулося свято «продажу» ідей навчання і та виховання із використанням ІКТ.

Цікаво відкрила день-ярмарку заступник директора з виховної роботи, координатор проекту, Дячок С.О. Тематичний плакат учителя образотворчого мистецва Ковальчук Уляни прикрасив залу. Потім ідеї лилися щоперерви.

Учитель музики Водавчук О.І. дивувала світом звуків завдяки різноманітним програмам. Учитель англійської мови Пендзій С.Б. продемонструвала як гаджети використовують семикласники на уроках граматики, виконуючи різноманітні вправи із застосуванням планшетів паралельно із роботою у Work Books.

Учитель історії Станько Х.В. вносила корективи на карті у програмі Paint. А учитель біології Бойчук Л.В. здивувала відео у програмі Movie Maker про світ тварин.

І знову семикласники (бо під кінець навчального року підручників із зарубіжної літератури так і не отримали!), разом із учителем зарубіжної літератури Дячок С.О. демонстрували, як електронні підручники рятують ситуацію на уроках роботи із художнім текстом.

Учитель української мови та літератури, художньої культури Гикава Л.Я. презентувала можливості застовування ІКТ на своїх уроках, завдяки використанню програм Мicrosoft Power Point, Publisher. Здивувала цікавою програмою перевірки знань учнів у вигляді комп’ютерного тестування.

Із світом Microsoft Excel знайомив усіх бажаючих учитель інформатики Свергун С.М.

Не забули заслухати цікаве повідомлення переможця акції «Хвиля безпечного Інтернету 2016» Плецан Сніжани, учениці 7 класу!

Учитель інформатики та початкових класів Зімбіцька О.А. розказала про особливості під час підготовки плакатів та презентаційних робіт із дотриманням авторського права, толерантного спілкування в мережі, дистанційне навчання, використання освітніх сайтів для розширення можливостей збагачення цікавою інформацією, яка відсутня в підручниках.

У нашій школі великого значення надається вирішенню зазначеного питання, тому не випадково, що переважна більшість учнів активно включилася в запровадження нових ідей та принципів «Класної школи».  А після Ярмарку ідей 2.0 остаточно переконалися, що без ІКТ сучасний урок – нецікавий і не продуктивний!

Навчити добре орієнтуватися учня в величезному світі інформації, який надає нам інформаційна мережа Інтернет, дуже важливо. Зрозуміло, що це не лише спілкування завдяки різним програмам, а це, передусім, вміння знайти потрібну інформацію, розширити свій кругозір, навчитися новому, і, найголовніше, у більшості випадків, самостійно! Тож цікаві ідеї Ярмарку сприймалися як педагогами, так і учнями на «ура»!

Учні та вчителі, учасники програми «Класна школа», поділилися результатами впровадження шкільного Кодексу 2.0 на  нашому Ярмарку ідей 2.0! Це справді було святково!!!

Завдяки плідній підготовці та впровадження Кодексу 2.0 в навчальному  та виховному процесі ми впродовж чотирьох місяців отримували цікаву інформацію по реалізації правил та сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому!

 

 

https://www.facebook.com/groups/Kolyndjanskachola/

 

 

 

 

 

 

 

Share Button

5s коментарів

   1. Світлана

    Це спільна перемога креативних учителів та ініціативних учнів Колиндянської ЗОШ! МОЛОДЦІ!!!

    Відповіcти
 1. majawrzos

  I am so proud of your success. When I see how motivated you are to do something new, it keeps me going and enjoying my work.
  Your results are amazing and I feel really pleased to read all your positive comments about the program and other activities.

  Відповіcти
 2. Алла Ткачук

  Я вважаю, що ви виконали велику за обсягом роботу і досягли значних результатів!!! Більшість учасників зацікавилися і були дуже активними. Вони не просто говорили про певні переваги та недоліки, а ще й надали аргументи, намагаючись при цьому бути толерантними та поважати думки інших. Працюйте й надалі так завзято!!! Упіхів вашій шкільній команді!!!

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>