Дебати у 6-Б класі

10.11.2015 року в рамках проекту «Класна школа» відбулися дебати у 6-Б класі на тему «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках». За декілька днів до проведення дебатів учні в класу було поділено на 2 команди: «Вчителі» та «Учні». Учні після порад з класним керівником підготувалися вдома до дебатів. У класі учні після прийняття правил проведення дебатів обговорювали доцільність використання ІКТ на уроках з точки зору учнів та вчителів. Кожен мав право висловити свою думку з приводу даної теми та обговорюваних питань. Результатами проведення дебатів було визначення недоліків та переваг використання ІКТ на уроках з точки зору учнів та вчителів.
Вчителі:
Переваги:

1. Величезна кількість корисної додаткової інформації.
  2. Можливість розвитку креативності, створюючи різноманітні проекти та презентації).
  3. Доступність будь-яких необхідних підручників та книжок.

1. При неправильному використанні не розвиває думку
  2. Не використовують планшети та мобільні телефони за призначенням.
  3. Псує зір.
  4. Кібернасильство та неймовірна кількість «мотлоху».

Учні:

Переваги:

1. При підготовці до уроку легко знайти пояснення незрозумілому.
  2. Легко підготуватися до презентація, реферату або проекту.
  3. Використання електронних книжок замість паперових.

1. Важко обрати правильний сайт та перевірену інформацію
  2. Псує зір.
  3. Величезна кількість вірусів.
  4. Сайти з інформацією для дорослих та рекламою.

Кодекс 2.0:

Переваги:

1. Величезна кількість корисної додаткової інформації.
  3. Доступність будь-яких необхідних підручників та книжок.
  4. Використання електронних книжок замість паперових.

1. При неправильному використанні не розвиває думку
  2. Не використовують планшети та мобільні телефони за призначенням.
  3. Псує зір.
  1. Кібернасильство та неймовірна кількість «мотлоху», величезна кількість вірусів.
  2. Сайти з інформацією для дорослих та рекламою.

1 коментар

1. Ewa

Класс 6 Б представил очень интересную форму дебаты – точка зрения учеников и учителей! К кодексу вы записали плюсы и минусы ИКТ. Стоит в кодексе предстащить правила пользования ИКТ, так, чтобы предостерегать пользователей перед минусами. Поздравляю с успехом, хорошо поработали!