Опитування школярів

Учні нашого навчального закладу, які належать до мережі «Класна школа», долучилися до опитування школярів України на тему«Ти серед інших культур. Полікультурність й толерантне ставлення до Інших у шкільному середовищі». Це дослідження мало на меті зібрати думки та позиції учнів різного віку (5-11 клас), що проживають у всіх регіонах України. Аналіз результатів опитування може дозволити сформувати цілісну картину міжкультурної взаємодії в шкільному середовищі.
Опитування здійснювалося в 5-9 класах нашої школи в онлайн режимі за посиланням: 
http://goo.gl/forms/W8vzUI8HDr.
Впродовж одного дня учитель інформатики Кирюшенко Н.В. запропонувала різні групи дітей у комп’ютерний клас для участі в опитуванні. Школярі при цьому не отримували посилання на сайт опитування.

Основне те, що учні з захопленням долучалися до опитуванння! 

3 2 1

Share Button

4s коментарів

 1. Світлана Дячок

  Молодці! Ми теж уже провели це опитування!!!

  Відповіcти
 2. Ewa

  Очень хорошо подготовили опрос. Интересно было бы познакомиться с результатами!

  Відповіcти
 3. Алла Ткачук

  Дуже добре, що ви провели опитування в режимі онлайн. У дітей це не зайняло багато часу і не викликало ніяких труднощів.
  Зробивши висновок з результатів опитування ви можете скласти цілісну картину міжкультурної взаємодії в шкільному середовищі. Це є дуже важливим аспектом у вихованні та навчанні.
  Хочу перейняти ваш досвід роботи і провести це опитування у своїй школі.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>