Класно навчатися в «Класній школі».

Ми знаємо і так, що наш ліцей є гарним освітнім закладом, де кожна дитина має можливість виявити свої найкращі якості та розкрити свої таланти. Але завжди хочеться чогось більшого. Тому учні нашого ліцею, а особливо команда дітей, які приймають активну участь в програмі «Класна школа» з задоволенням прийняли звістку про отримання ліцеєм диплома та сертифікату «Класної школи». Дякуємо, що наша робота, наші досягнення отримали схвалення. Продовжуємо працювати далі, відкриваючи для себе нові можливості в використанні ІКТ та роблячи наш ліцей ще кращим! Бажаємо успіхів усім учасникам програми «Класна школа»!