Міжнародні проекти у НВК “Ліцей № 10″ в програмі eTwinning

IMG_0345 IMG_9872 IMG_9687Мережа eTwinning дає можливість реалізації спільних проектів з учителями інших європейських шкіл. Ключовою складовою навчання є використання ІКТ. eTwinning Plus – це робочий простір eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

eTwinning спрямована на розвиток та мотивацію учнів до:

 1. інноваційних практик;
 2. міжкультурного обміну;
 3. активного громадянства;
 4. мовних навичок;
 5. ефективного використання ІКТ;
 6. обміну досвідом.

Проекти Цикункової Я.В у 2016-2017 н.р.

 • Take care of me – take care of you

Учасники : І група 5-В, Цикункова В. 4-Б, Катаржевська С. 4-Б

Мета: Проект орієнтований  показати дітям, що піклуватися один про одного дуже важливо,  розвивати позитивну поведінку і спробувати знайти способи, щоб уникнути знущань серед дітей молодшого віку, просування позитивного поведінки серед дітей і показати, що, дбаючи один про одного, вони можуть отримати більше, ніж знущання інших, покращення знання англійської мов та нових інструментів ІКТ .

Партнери проекту: Україна, Португалія, Франція, Італія, Польща

 • Artists for my Town

Учасники: учні 6-Б, 6-В, 7-А, 8-А, 9-А

Мета: Викладачі та учні у всьому світі представить кожен своїх художників, скульпторів і т.д. зі школи та міста. Проект поєднує мистецтво, іноземну мову, географію, історію, музику та ІКТ. Вчителі та учні організовують онлайн-презентації, виступи, виставки про художників. В ході проекту будуть використовуватись безліч інтернет-порталів, ресурсів, продуктів Microsoft.

Партнери проекту: Україна, Німеччина, Грузія, Турція

 • Take me seriously!

Учасники: учні 6-Б, 6-В, 7-А, 8-А, 9-А, , Цикункова В. 4-Б, Катаржевська С. 4-Б

Мета: 2 основні ідеї: підтримка гідності дітей і їх солідарності, вивчати права дитини, поєднати дітей, які мають труднощі у групи для підтримки одне одного. Будуть надіслані листівки та листи, підписані учнями всіх країн, та надсилані до Європейської комісії (або інших відповідних установ), з проханням дбати про всіх дітей, які мають складні стосунки у сім’ї чи з однолітками.

Партнери проекту: Україна, Португалія, Польща, Турція

 • Universal Children’s Day – Toy exchange.

Учасники: учні 6-Б, 6-В, 7-А, 8-А, 9-А, , Цикункова В. 4-Б, Катаржевська С. 4-Б

Мета: Проект присвячено до Всесвітнього дня дитини, який відзначається 20 листопада як нагадування про прийняття Декларації і Конвенції про права дитини. Це день існує для того, щоб показати дітям, що вони є важливими членами суспільства, і нагадують нам про те, що діти потребують любові і поваги рости до їх повного потенціалу. Це можливість для підвищення рівня обізнаності про Конвенцію про права дитини, спілкування між дітьми англійською мовою як міжнародною.

Партнери проекту: Україна, Польща, Боснія та Герцоговина, Греція, Румунія, Словакія, Турція, Арменія, Словакія, Молдова, Італія, Хорватія, Сербія

 • The Ship of My Dream

Учасники: учні 5-В, 6-Б, 6-В, 7-А, 8-А, 9-А, , Цикункова В. 4-Б, Катаржевська С. 4-Б

Мета: підтримка будь-якої мрії дітей та поєднати дітей у групи за напрямами мрій, навчити спілкуватись у межах творчої майстерні, покращувати знання англійської мови та нових інструментів ІКТ, кінцевим продуктом буде створення он-лайн картини «Корабель моєї мрії»

Партнери: Україна, Португалія, Польща

Share Button

4s коментарів

 1. Ewa Borgosz

  Я очень рада, что Вы приступили к проекту E-twinning – это мотивирует и углубляет знание иностранных языков. А самое главное, что можете общаться с ровесниками из разных стран.

  Відповіcти
  1. Yana

   Дякуємо! Ми маємо вже 3 європейські відзнаки за проекти (з 6 -ти минулорічних) та сподіваємось бути у фіналі!

   Відповіcти
   1. vikgavrylina

    Це неймовірно! Я ставлю до прикладу вашу команду в своїй гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов. Мрію, що вчителі англійської мови також захочуть прийняти участь в цьому проекті

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>