Наші проекти

Вчителі та учні нашого ліцею активно реалізовують цікаві навчальні, науково – пошукові, загальноліцейні проекти. Учні 10 – А класу разом з класним керівником Наркевич Т.А. вирішили дослідити, які професії сьогодні престижні на ринку праці та порівняти їх з тими, які обирають випускники нашого ліцею, вступаючи до ВНЗ. Зрозуміло, що це актуально для 10 – А класу, бо наступного року їм самим потрібно буде обирати свої майбутні професії. Також, 10 – А клас реалізовує проект разом  з вчителем інформатики Тройно С.О. «Школа моїми очима» та «Школа майбутнього.

З зах20160404_124929[1]опленням учні 5-х, 6-х та 8- А класу продовжують працювати  за проектом  eTwinning  Про результати проведеної роботи в наступних повідомленнях детально розповість вчитель англійської мови Цикункова Я.В., яка активно працює не лише в цьому проекті, а й залучає дітей до волонтерської справи.    Волонтерство в дії!                 Морпіхам 501бт від волонтерського загону з любов’ю 

Учні 6 – В класу розповіли про своє волонтерство в класній газеті, яка зайняла 1 -ше місце в міському конкурсі по створенню  газет класних колективів за допомогою програми Publisher.Ми волонтери 6- В 1с. Ми волонтери 6- В 2-3c Ми волонтери 6- В 4 c.

 

 

 

 

 

 

Учні 8 – Б класу разом з вчителем історії Шейєрман О.М створюють групові презентаційні роботи з історії повстанського руху Правобережної України та Західноукраїнських земель  в XVIII ст..  Групові роботи будуть розміщені на учнівському блозі.

Цікаву роботу проводить вчитель біології та хімії, завуч з виховної роботи Дрозд Л.М., яка разом зі своїми учнями 11 – Б класу працює над дослідженням результатів впровадження проекту з озеленення пришкільної території.

Не всі ще вчителі встигли повідомили, які проекти вони реалізують в рамках використання ІКТ. Згодом, усі створені проекти будуть детально описані та представлені на нашому блозі.

Share Button

2s коментарів

 1. olena

  Бажаємо успіху в починаннях!!!
  М.Біла Церква БЗШ № 15

  Відповіcти
 2. majawrzos

  It was a good decision to join another important international program which is eTwinning. I am doing projects there as well and it brings a lot of good things to school. Use your Code well and check if everything works with technology and the rules of using it at your school.

  Good Luck!

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>