Щорічна конференція eTWINNING AND DIGITAL CITIZEN 2016 в м. Афіни

З 27 по 29 жовтня 2016 року я мала нагоду приймати участь у міжнародній конференції у м. Афіни «eTWINNING AND DIGITAL CITIZEN». В конференції брали участь більше 500 учасників (вчителі, працівники міністерств освіти та науки, національних агентств PSA) країн Європи. Цікавою та захопливою виявилась робота у таких секціях:
1) Essentials for Creating Your Own Open Educational Resources
2) Discover new collaboration opportunities with eTwinning Plus!
3) Digital Skills for all – now and in the future
4) Teachers` Digital Competence as a level for students` Digital Citizenship

У секції «Discover new collaboration opportunities with eTwinning Plus!» я представляла проект «Dogs are Our Friends», який отримав національну відзнаку, та ділилась досвідом співпраці з учителями – партнерами у рамках програми eTwinning. Протягом роботи у секціях видалась чудова нагода поділитись досвідом, познайомитись з новими партнерами та зустріти партнерів з минулих проектів, отримати певну інформацію з використання нових інструментів eTwinning, досвід співпраці з однодумцями.
Була вражена теплою дружньою атмосферою, яка панувала протягом роботи, готовність кожного допомогти, підказати ідею, виправити помилки.

My Feedback

IMG_2198 IMG-20161027-WA0016 IMG_2239 image-0-02-05-ecb82a0e814f300b91446713a247190d351563d2358c4077c6f8c0f24bf3e3eb-V

1. vikgavrylina

Неймовірний досвід вашої команди! Ви довели, що все можливо, якщо є бажання, старанність та наполеглевість. Мабуть ще велика роль творчості та бажання щось змінити накраще! Пишаюсь такими колегами. Разом з Вами українські школи стануть більш сучасними.