Гімназійний проект «Молодь проти насильства!»

Проводимо карантин з користю, працюємо онлайн! У рамках міжнародного проекту «Класна школа» команда гімназії продовжує працювати над реалізацією проекту «Молодь проти насильства». Гімназисти 10-х класів (Самохвалова Валерія, Станчук Софія, Костьян Наталія, Дуда Катерина) виготовили інформаційні матеріали для проведення годин спілкування з однолітками «Моя поведінка в конфліктній ситуації» та буклети «Стоп насильству». Вже незабаром учні гімназії матимуть змогу ознайомитись з цими матеріалами та отримати нові корисні знання. Наша команда, вчителів та учнів, прагне вчитися та навчати вмінням безконфліктно виходити з будь-яких життєвих ситуацій та сприяти формуванню активної життєвої позиції.

ASqi6zT9f64

1. ogerbanosenko

Молодці! Тема корисна, дуже життєва. Учні отримають корисні знання.

2. Анна Масник

Молодці, чудовий проект. У наш час це дуже корисні поради.