Тренінг “Використання хмарного сервісу Office 365 у навчально-виховному процесі” для вчителів школи

DSCN2913 DSCN2915 DSCN2916 DSCN2917 DSCN2919 DSCN2920 DSCN2921 DSCN2922 DSCN2923 DSCN2924 DSCN2925 DSCN2926 DSCN2927DSCN2928

 

Слідом за вчителями інформатики та учнями до “Хмарного середовища” долучаються вчителі школи. Тренінг-навчання проведено вчителем інформатики Ортинською Любомирою Іванівною. Сьогодні вчителі навчились працювати в програмах Class Notebook, Svay, працювати з поштою Outlook  та створювати календар.

 

 

 

Share Button

3s коментарів

 1. Галина

  Чудово, що ви прагнете бути цікавими і сучасними для своїх учнів, не даєте собі права відставати від них у новітніх технологіях – значить Ви є такими, які цікаві і потрібні сьогоднішнім учням, як би ми не розмірковували про це. Школі необхідні конструктивні зміни. І першим, хто має змінюватися з космічною швидкістю – це вчитель, не забуваючи, що НОВЕ – це давно забуте старе + сучасні технології.

  Відповіcти
  1. Вікторія Лебіга

   Це дуже прекрасно, що ви пізнаєте для себе щось нове, прагнете свого вдосконалення, щодо використання інформаційних технологій у навчанні))) Бажаємо вам успіхів!!!)))

   Відповіcти
 2. Алла

  Я захоплююсь вашою діяльністю. Ви йдете в ногу з часом, використовуєте в процесі навчання новітні технології та залучаєте учнів та вчителів. Було б цікаво дізнатися, яких результатів ви вже досягли і що планується впроваджувати в майбутньому.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>