ЛІТО З КОРИСТЮ

Якщо ви хоча б раз задумувались про те, як провести літо з користю, у мене є для вас відповідь-табори Корпусу Миру. Цього літа я була учасницею одного – табору H.E.A.L. Якщо ви думаєте, що це буде звичайний «піонер» табір, то ви дуже помиляєтесь. Табори Корпусу Миру – це надзвичайно цікаві люди з усіх куточків України, це дружня і весела атмосфера, це цікаві лекції, у випадку H.E.A.L.-лу – це лекції про ВІЛ/СНІД та торгівлю людьми, це пісні біля ватри та обмін враженнями з волонтерами з Америки. Щодня ми проходили лекції на різні теми та відвідували різні факультативи, наприклад, Американська Мова Жестів, або театральна імпровізація. Також завжди у табір приїжджали різні спікери, які вражали нас або своєю життєвою історією, наприклад, Віра Варига, яка вже 10 років ВІЛ позитивна; або розповідали про те, як вони стараються зробити світ кращим, як це роблять директори табору OHALOW для ВІЛ позитивних дітей. На заняттях ми піднімали теми, про які ми не говоримо в школі, ми ділилися особистими історіями та старалися підтримувати одне одного. За сім незабутніх днів ми знайшли найкращих друзів, створили проекти на тематику ВІЛ/СНІДу та просто чудово провели час.

Ірина Тяско, учениця Заліщицької гімназії,

учасниця табору