Інтернет-центр у шкільній бібліотеці

На сьогоднішній день Інтернет безперечно сприяє розвитку школярів. І коли в шкільній бібліотеці з’явилася можливість безкоштовно користуватися Інтернетом, то всі учні дуже зраділи.

Одне з основних завдань Інтернету  – забезпечення оперативного доступу читачів до різносторонньої інформації. Інтернет у шкільній бібліотеці створює рівні можливості для пошуку інформації як вчителями,  так і учнями,  і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури. Тематика запитів відвідувачів найрізноманітніша: новини в галузі освіти, зайнятість населення, підготовка до навчального процесу, новини, спорт, погода та ін. Школярі використовують Інтернет для пошуку повідомлень, рефератів, додаткової інформації для підготовки до уроків.

Інтернет допомагає задовольнити найрізноманітніші запити читачів на інформацію, в тому числі і на ту, що відсутня в бібліотеці.

 

Створення Інтернет-центру в  шкільній бібліотеці підняло на якісно новий рівень інформаційне обслуговування користувачів, що сприяє утвердженню позитивного іміджу бібліотеки. Кількість користувачів збільшилася і це тільки початок. Шкода, звичайно, що комп’ютер у бібліотеці тільки один, а бажаючих дуже багато.

Share Button

1 коментар

  1. Ewa

    Отлично, действительно современная библиотека должна обеспечить доступ к интернету. Ведь всё больше информаций можно найти в других источниках чем книги. Например для учёбы слов и выражений на иностранном языке стопит использовать https://quizlet.com а на сайте https://uk.khanacademy.org/ ученики смогут учиться математике.

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>