Рідній школі – 50!

5001 вересня 2016 року ювілейний шкільний дзвінок пролунав у нашій школі. Саме 50 років тому свої двері радо відчинила нова на той час3 середня школа №177  м. Москви ПРИ ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 31600. Свою роботу у ній розпочали 18 учителів та   103 учні. Закінченим було будівництво тільки І поверху. А подальше будівництво поєднувалося із навчальним процесом.

За піввіку школу очолювало 6 директорів, працювало більше 130 вчителів, 1300 випускників здобули в ній  повну загальну середню освіту.

50 років для школи – це певний рубіж, висока сходинка, на яку необхідно було піднятися. Це близько 53000 уроків 106000 шкільних дзвінків.

Наша школа – це школа прекрасного минулого і цікавого майбутнього де ЗАВЖДИ ПРАЦЮВАЛИ І працюють висококваліфіковані, творчі вчителі і навчаються чудові,  талановиті учні1

ЇЇ 50-річний ювілей – не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались. Школа – це не тільки стіни, насамперед,  це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це ті педагоги, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Це учителі-ветерани праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії школи.

Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вихованці школи понесли у світ зерна любові до всього рідного, вони добрими справами прославляють школу й містечко на теренах країни й зарубіжжя.

Я вдячна сьогоднішнім нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі – талановиті, ерудовані, демократичні й розкуті. Це діти ХХІ-го сторіччя.2

Дякую колегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Дякую всім спеціалістам, технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний. І теж – почесний.

Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей.

Хочу висловити слова подяки районній та  місцевій владі, відділу освіти, ГЦСК ДКАУ, ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ А2192, Макарівській КЕЧрайону, народним депутатам В.В.Писаренку, В.С ЖУРАВСЬКОМУ, П.В.ДЗЮБЛИКУ  – за взаєморозуміння та підтримку. Школо, велика родино!

Віншую твою радість, що збираєш до свого порогу вчителів, випускників усіх поколінь як ознаку Духовності, Соборності і Єдності.4

Усім НАМ мирного неба, невпинного руху вперед ДО РОЗБУДОВИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам.

 

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>