Шкільні дебати

IMG_1475

01.12.2016 пройшли шкільні дебати «Як спрацьовує наш Кодекс? Що в ньому змінюємо?». За підсумками обговорення до нашого кодексу 2.0. внесено певні зміни. Попередньо в кожному класі учні обговорили те,що їх задовольняє і те,що вони хотіли б скорегувати в діючому кодексі. Усі активно взяли участь у дебатах, маючи  можливість висловити та аргументувати свою думку. На основі оновлених кодексів кожного класу, ми розробили загальношкільний кодекс  2.0. Учні нашої школи ще раз закцентували увагу на тому, що вміння правильно користуватись ІКТ є необхідним в умовах сучасного суспільства і знадобиться нам не лише в шкільному, а й в повсякденному  житті.

DSC09844

Share Button

4s коментарів

 1. ogerbanosenko

  І мої вітання. Цікаво, що ж не вдовольнило вас в попередньому шкільному кодексі? Які зміни ви внесли? Чекатиму детального опису. Бажаю успіхів в реалізації всіх прописаних пунктів нового Кодексу.

  Відповіcти
 2. Алла Ткачук

  Молодці, що ви проаналізували свою роботу та внесли деякі корективи. Ваш досвід дуже корисний для інших учасників проекту “Класна школа”, які працюють творчо та виховують школярів. Проведення шкільних дебатів сприяє підвищенню інтелектуального рівня молодого покоління.

  Відповіcти
 3. svitruban

  Молодці! Я запропонувала координаторам проекту вважати доброю практикою проведення дебатів у вашій школі. Чекаємо на результат.
  Наступний крок – проекти і ярмарка.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>