Про школу

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З часу свого заснування 1 вересня 1969 року школа у селищі Пальмірського цукрозаводу носила назву Пальмірська середня школа. На 1 вересня 1969 року до неї прийшло 369 учнів, які проживали у с. Каневщині, селищі Каневщанського радгоспу, с. Петровка та  с. Вознесенське (в основному тієї частини, яка називається  Новоселицею та вулиці Радянська і пристанційної частини села). Першим директором школи став Іскра Олексій Андрійович, який очолював її протягом 39 років.

З дня відкриття у школі почали працювати  23 учителі у 12 класах. Перші і другі класи мали паралелі, решта по одному класу з наповненістю до 41 учня. Педагогічний колектив удосконалював навчально-матеріальну базу. У 1972 році школа почала перехід на кабінетну систему.

У 1975 році за наслідками обласної перевірки  педколектив школи було занесено на районну Дошку пошани. У 70-х роках школа була забезпечена технічними засобами навчання та іншими навчальними посібниками, зріс рівень педагогічної майстерності вчителів, підвищилась якість знань школярів. У 1977 році за якісну роботу педколектив школи було занесено на обласну Дошку пошани. У 80-90-х роках школа стабільно займає місце серед кращих у районі й області, а під час атестації велика група вчителів була нагороджена  грамотами Міністерства освіти України та Черкаського обласного відділу народної освіти. У 90-х роках відкрили Привітненську початкову школу, а 1 вересня 1999 року і базову школу в яку перейшли на навчання 72 учні. У Пальмірській ЗОШ залишилось 319 учнів. Перший кабінет інформатики у школі з’явився у 1990 році його придбано було за кошти Пальмірського цукрозаводу. У цей же рік у школі було здійснено другу реконструкцію, поповнено кабінети ТЗН, а кабінет української мови і літератури оснащено навіть телеустановкою. З 1996 року у школі з’явилися персональні комп’ютери, закуплені випускником школи 1983 року Ігорем Володимировичем Потапенком.

Сьогодні у школі працює 21 учитель. З них 2 педагоги мають звання “Учитель-методист”, 5 – звання “Старший учитель”, 10 учителів вищої категорії, 9 – учителів І категорії та 4 мають категорію “спеціаліст”.
Школа самооновлюється. Сьогодні вчителями в ній працює 12 випускників – Лосіцький Володимир Миколайович, Василенко Галина Зіновіївна, Магазінова Валентина Василівна, Курятник Валерій Олексійович, Старікова Валентина Миколаївна, Кошик Юрій Іванович, Чурута Тетяна Василівна, Кир’яченко Людмила Петрівна, Данько Михайло Григорович, Новак Іван Іванович, Заболотна Людмила Василівна, Манжара Тетяна Борисівна

У школі втілюється особистісно-зорієнтоване навчання та виховання, кожна форма методичної роботи зорієнтована на кінцевий результат – рівень знань та вихованості учнів. Розроблена система виховної роботи в школі і в кожному класі. Діє методична Рада. Впроваджується інноваційні та інтерактивні технології навчання, педколектив школи постійний учасник обласної виставки передових педтехнологій. Проводиться значна профорієнтаційна робота серед учнів 9-х класів. Вони здебільшого продовжують навчання у 10 класі, а випускники 11 класу в основному продовжують навчання у вузах. Школа є опорного з організації методичної роботи в районі. Зараз педколектив працює над моніторинговим дослідженням результативності навчальних досягнень учнів, готує випускників та інших школярів до зовнішнього незалежного оцінювання учнівських досягнень.

Найбільше учнів було у 1989р. – 409, найменше – у 2013р. – 139.
Найбільший клас – 48 учнів ( 5-7кл. у 1969-1972рр.), найменший – 7учнів (4кл.) у 2013р.

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>