Фестиваль проектів

В рамках участі у польсько-українському проекті “Класна школа” 7 грудня в актовій залі школи відбувся «Фестиваль проектів». До якого учні готувалися заздалегідь: збирали матеріал, проводили анкетування, обговорювали між собою різні питання з обраної теми, а потім обмінювалися досвідом роботи з усіма учасниками навчально-виховного процесу.  Теми проектів були обрані різноманітні:  “Видатні люди нашого краю”  (5 клас), “Вплив телефонів, комп’ютерів, планшетів на здоров’я дітей” (6 клас), “Здорове харчування – запорука довголіття”  (7 клас), “Сім чудес Мелітопольського краю” (8 клас), “Молодіжні субкультури”  (9 клас), “Психологічний вплив реклами на споживача”  (10 клас), “Етнічний склад населення Мелітопольського району”  (11 клас).

На «Фестиваль проектів» школярі готували мультимедійні презентації, стіннівки, інформаційні буклети. Кожен клас гідно представляв власний проект, після чого глядачі задавали доповідачам питання, які їх цікавили і отримували на них ґрунтовні відповіді.  Після активного обговорення адміністрація школи, координатор, ментор проекту відзначили, що представлені теми на сьогодні актуальні, відповідають віковим можливостям учнів та подякували учасникам за підготовку.

Учні доклали чимало зусиль, щоб належним чином підготувати та представити власні проекти на фестивалі. Допомагали та підтримували учнів їх наставники – класні керівники. Все заплановане було реалізовано. Учасники навчально-виховного процесу Вознесенської ЗШ I-III cтупенів залишилися задоволеними.

Share Button

4s коментарів

 1. ogerbanosenko

  Класно! Просто слів не вистачає, щоб передати моє захоплення! Це по всіх критеріях – ДОБРА ПРАКТИКА! І опис, ілюстрованість проведеного заходу, така грунтовна праця учнів та педагогів, їх наставників! Також доцільним є опис емоцій, вражень учасників. Мабуть, проведення таких заходів стане традицією в вашій школі. Як ви відзачили працю дітей, чи були грамоти, чи номінували ви “найкращий проект”. Буду чекати відповіді, бо наш Фестиваль запланований на 15 грудня, та це питання, про відзначення найкращих, ще не вирішене. Чи буде це доречним? Ми ще вагаємся.
  Ще раз, мої найщиріші вітання!

  Відповіcти
 2. larsuleva

  Класно))))) Цікаві теми проектів, продумані презентації, насичені постери – ви здіснили велику роботу. Молодці)

  Відповіcти
 3. obezhodkova

  Молодці і діти, і вчителі, які організували це свято. Велику роботу ваші дітки зробили: презентації, стіннівки, брошури. Взагалі, після перегляду презентації, здається у вас так затишно, душевно. Успіхів вам!

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>