Про школу

Рисунок1

Як добре, що у Вас знайшовся час для знайомства з нами. Наш  заклад багатий традиціями та своєю надзвичайною історією. Ми є першою школою, яка була відкрита у нашому місті. Це, звичайно, почесно, але й відповідально.
Зовсім мало шкіл не тільки Знам’янки, але й всієї Кіровоградської області можуть похвалитись тим, що вони розміщені у старовинних будинках, які були побудовані наприкінці ХІХ століття. А ми можемо! І цікавим є те, що, починаючи з 1898 року, наша школа не змінювала своєї адреси та жодного разу не припиняла занять.
З 2008 року ми набули нового статусу – навчально-виховоного комплексу, до складу якого, окрім школи, входить ліцей. У нас є чудовий музей, своя газета “У контакті”, працює багато гуртків, факультативів, секцій НТУ та Малої Академії Наук, проводяться додаткові заняття. Постійно організовуються свята, вечори відпочинку для старшокласників, що давно стало доброю традицією нашого закладу. І все це, звичайно, завдяки дружньому творчому педагогічному колективу, який допомагає дітям дорослішати і у майбутньому стати справжніми людьми. У будь-якому разі, ми щиро цього прагнемо.
Завжди Вам раді!

Символіка закладу

flagemblemm

“Духовність. Знання. Творчість.”

Гімн школи
Ні тобі, мій друже, ні мені,
чи то юним, а чи срібночолим,
чародійні не забути дні,
що вони минули в стінах школи.
Приспів:
І як справжні доньки і сини,
що своїм батькам прийдуть на зміну,
все, що зможуть, зроблять і вони,
що прославить рідну Україну.

Надто неумілі і малі
за школярські усідались парти.
Щиро вдячні вам, учителі,
що тепер в житті чогось та варті.
Приспів.

Ми сюди повернемось не раз
на правах великої родини,
де колись відкрилося для нас
пресвяте імення батьківщини.
Приспів.

Наш сайт: http://znam-nvk2.at.ua/

1 коментар

1. Ewa

Извининте, что пишу по русски – украинский язык я уже понимаю, но говорить и писать ещё не умею. Вы прекрасно описали свою школу – есть чем гордиться. С одной стороны – школа с огромными традициями, а с другой – выходите напротив будущему. Духовность, знания, творчество – именно так стоит видеть человека. Желаю успехов!