Про школу

Історія нашої школи

   В мальовничому куточку Корабельного району серед зелених акацій, в оточенні розкішних садів багато років привітно зустрічає галасливу дітвору Миколаївська загальноосвітня школа №29. Приміщення школи було збудоване у 1952 році, і на той час це була найкрасивіша будівля районного центру міста Жовтневого. Директором школи тоді працював Микола Іванович Брятко. Педагогічний колектив складався з 33 фахівців, а учнів було аж 1187.
     1 Головне зображенняНа чолі школи в різні роки стояли видатні педагоги – Олександр Гаврилович Онищенко, Іван Андрійович Пирогов, Василь Арсенович Якубець, Ніна Василівна Ткаченко. А з 2003 року керівником навчального закладу працює Лариса Анатоліївна Грицюк, яка створює в колективі атмосферу творчості, взаємодопомоги і людяності!
   Одне із пріоритетних завдань Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 – відкрити в кожній дитині її талант, створити благодатний грунт для його реалізації, виховувати творчу, креативну та конкурентоспроможну особистість.
       Всі вчителі, які працюють у нашому навчальному закладі, самовіддано закохані у свою роботу, творчі, мобільні, здатні себе перебудувати, відкриті до усього нового. Вони є учасниками Всеукраїнських конкурсів та проектів, переможцями фахових конкурсів. Беруть участь у онлайн семінарах, тренінгах з метою підвищення свого фахового рівня. Останній проект в якому бере участь школа «Демократична школа». Програма реалізовується Європейським Центром ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки системних реформ у сфері середньої освіти в Україні.
    Багато в школі талановитих молодих вчителів, якими ми пишаємося, яких завжди підтримують і яким завжди допомагають їх більш досвідчені колеги. Вчителі нашої школи – це, в першу чергу, команда однодумців, педагогів-професіоналів.
      В школі створені всі умови для великої шкільної родини, яка з кожним днем росте і розвивається. Учні школи виграли три грантові конкурси від компанії Русал: «Дитячий майданчик», «Воркаут», «Велостоянка». Всі проекти успішно реалізовані. Мета цих проектів підвищення рівня мотивації до здорового способу життя. Вчителі та учні школи впевнені, що здоровим бути модно!
    Педагогічний колектив успішно реалізує завдання, які поставлені перед ним – виховати талановиту конкурентоспроможну особистість, яка може реалізувати себе в умовах сучасного життя!

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>