Віват, талант!

19 травня 2016 року у Центрі позашкільної роботи нашого міста відбувся фінальний звіт конкурсу “Віват, талант!” Було підведено результати творчого конкурсу, який тривав протягом навчального року, у багатьох номінаціях. Наша школа також була гідно представлена на цьому конкурсі і отримала чимало нагород: дипломи за представлені вишивки хрестом та бісером отримали учениця 9 класу Варакута Валерія, учитель початкових класів Сербіна Анастасія олегівна, учитель історії Антіпова Світлана Анатоліївна; дипломом за виготовлені ляльки -мотанки нагороджена вчитель трудового навчання Іванова Ірина Олексіївна, дипломом у номінації “Краща акторська роль” були нагороджені учениця 10 класу Чумаченко Ілона та учень 9 класу Волинський Іван; золотою медаллю за перемогу у конкурсфі “Соловейко-2016″ була нагороджена Кравцева Катерина – учениця 6-А класу.