Цікава зустріч

Наш комунальний заклад  є єдиною школою в місті Дніпродзержинськ, в якій у старшій школі поглиблено вивчають правознавство. З метою профорієнтації учнів 26 квітня 2016 року в гості до учнів 9-10 класів вчителем правознавства Антіповою Світланою Анатоліївною були запрошені представники Кримінально- виконавчої служби Баглійського району. Вони розповіли старшокласникам про задачі та функції служби, про особливості роботи в ній, про те, кого служба “веде” і для чого це робиться.  Працівники служби ознайомилил учнів із тим, де можна отримали юридичну освіту, щоб служити в кримінально-процесуальній службі, як можна взяти направлення на навчання ( на бюджеті). Учні задали багато питань, на які отримали змістовні відповіді.

IMG_6777

У другій частині зустрічі представники служби розказали про небезпеку вживання наркотиків і показали жахливий документальний фільм-застереження про наркоманів Дніпродзержинська, створений благодійною організацією “Новое время”. Сподіваємося, що жахливі кадри зупинять учнів перед спокусою спробувати наркотики.

1. Ewa

Следущая интересная встреча! Вы очень много организуете для учеников. Кто проглашает гостей – учителя или ученики?

1. Ілона Чумаченко

Наши учителя стараются делать для нас интересные встречи, с интересными людьми. Но и ученики не отстают от педагогов.