20 квітня 2016 року відбулася екологічна зустріч

У  нашій  школі продовжується місячник екології. У рамках цього місячника вчитель хімії, біології та  екології Більницька Ольга Григорівна  запросила до закладу представників Українського товариства охорони природи «ГОЛОС ПРИРОДИ», які провели цікаву та пізнавальну, повчальну та таку, що має практичну спрямованість, зустріч  із учнями 8-11 класів. Мова йшла про стале споживання енергії. Учні із захопленням слухали розповідь про види енергії, головні недоліки викопного палива, відновлювальні джерела енергії, виробництво первинної енергії в Україні, розглянули моніторинг споживання електроенергії в Україні, енергоємність ВВП, втрати тепла в міських будинках, втрати тепла на шляху до споживача.

Також пройшла дискусія на тему: “Способи збереження енергії в побуті”. Представники організації « ГОЛОС ПРИРОДИ» надали учням пам’ятки  «Енергозбереження:поради на кожен день»

Наприкінці зустрічі  учні школи отримали інформаційні буклети « Екологія довкілля».

1 коментар

1. Ewa

Учиники узнали многое о энергии и способах её сбережения. Интересно, что теперь они сделают? Как будут свои знания передавать другим (родителям, ученикам)?