Ярмарок 2.0

CIMG5318

Сьогодні інформаційні технології стали невід’ємною частиною  навчально-виховного процесу. Якісне викладання дисциплін не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет. Учасники програми «Класна школа»  поділилися своїми наробками, вміннями та результатами впровадження шкільного Кодексу 2.0 на Ярмарку ідей 2.0, який відбувся у нашій школі 6 грудня 2016 року. Учні та вчителі на практиці довели, що ІКТ дають змогу вчителю краще подати матеріал, зробити його більш цікавим, швидко перевірити знання учнів та підвищити їхній інтерес до навчання. Ми маємо можливість отримувати найостаннішу інформацію, активно спілкуватися з колегами, учнями та батьками. Нині освіта стоїть перед важливим завданням: навчитися правильно, оптимально і нешкідливо застосовувати комп’ютер.

Учителем інформатики було проведено лекцію про використання хмарних технологій у роботі учителя.

Учитель англійської мови Костянко Т.В.  поділилась досвідом щодо використання ІКТ  на уроці для розвитку лінгвістичних здібностей учнів.

DSC_0033икт на уроках химии

1. ogerbanosenko

Молодці! Вітаю з проходженням чергового етапу проекту “Класна школа”. Цікаво було б дізнатися, які ідеї пропонували саме учні, де вони себе спробували, які web-ресурси їх зацікавили?

2. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

Вітаю вас із успішним проведенням “Ярмарку 2.0″.
    Одразу видно, що при підготовці у вас панував творчий процес, було безліч ідей від учнів, вчителів. Ваша шкільна команда правильно зробила висновок, що є багато бажаючих використовувати ІКТ в навчально-виховному процесі.
    Тож, шановні вчителі, крокуймо в ногу з часом, будьмо професійно компетентними, бо саме від нас залежить майбутнє наших дітей, майбутнє держави.