«Екологічний марафон»

За виготовлення годівничок взялися учні школи та їх батьки.

Було зроблено 213 годівничок.Рисунок2

Операцію «Обеліск» провели учні 11-Б класу, які займалися благоустроєм біля пам’ятника «Визволителям Павлограда».

Рисунок3 Рисунок4

МІЖ УЧНЯМИ СТАРШИХ КЛАСІВ ВІДБУВСЯ ЕКОЛОГІЧНИЙ БРЕЙН-РИНГ.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ТА ВІДМІННЕ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ДОЗВОЛЯЛО ЇМ ПРИБРАТИ СМІТТЯ З ЗЕМНОЇ КУЛІ.

Рисунок5 Рисунок6

Проблема екології є однією з найважливіших проблем людства, особливо  критичними є запаси і стан  води на Землі. Екологічна команда нашої школи вразила усіх своїм неординарним виступом, чарівним співом, виразним декламуванням віршів та справжньою акторською грою.

Рисунок8 Рисунок9

Учні школи працювали на клумбі, тому в травні вона порадувала їх бурхливим цвітінням

Учні школи зібрали 2298,6   кг макулатури!!!

Рисунок10

В РАМКАХ ЕКОЛОГІЧНОГО МАРАФОНУ НАМИ БУЛО ПРОВЕДЕНО РЯД АКЦІЙ ЩОДО ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ВДОМА ТА В ШКОЛІ

Рисунок11 Рисунок12 Рисунок13 Рисунок14

1 коментар

1. yaveryanova

Дуже цікаві екологічні ідеї! Ви молодці!
    Наша Новогродівська загальноосвітня школа № 7 теж працює в цьому напрямку. Збережимо довкілля!