“Година коду” в нашій школі

Сьогодні, у вільний від навчання день в Черкаській школі №28 ім. Т.Г.Шевченка була проведена “Година коду”. Хоч і субота, але бажаючих було більше ніж досить. Заповнили два комп’ютерних класи, використовували ноутбуки і навіть чекали черги щоб навчитися програмувати. Діти із захопленням ознайомились із презентацією від розробників відомих комп’ютерних ігор: ” Minecraft”, “Зоряні війни”, “Снігова королева”, “Angry Birds”, а тоді й самі спробували створити елементи гри. В кінці кожного туру отримували іменні сертифікати, переходили на наступні тури.. Це могло б тривати вічно! Години нам було замало. Працювали по дві, три години і з задоволенням продовжували програмувати вдома. Молодці і хлопці і дівчата. Тепер чекаємо на результати!

Ось перша спроба юного програміста Смаглія Дмитрика https://studio.code.org/c/149033385

_6UsDIG1OT0 8rwhmADbbn4 enqGGQxlfiQ F5KppVlue3M TT8983BFIaM

1. Цікава форма роботи. Всі діти одного віку чи це різновікова група? Для таких юних школяриків це великий успіх!

1. Звісно, що були діти різного віку. Одні програмували, інші створювали сайти

2. allasuprun

Хай Різдво у вишиванці,
    Розбудить Вас щасливо вранці!
    І принесе у Вашу хату,
    Радість й усмішок багато.
    Розбудить приспані надії,
    Достатком й щастям Вас зігріє,