Дебатний турнір

23 квітня  учениці 9-а класу (Гуреля Анна, Червоненко Катерина та Компанієць Анастасія) представляли нашу школу на Обласному дебатному турнірі, який проходив у ЧДТУ. Турнір проходив у рамках Дня відкритих дверей університету, тому учасники мали змогу познайомитися з факультетами закладу, які представляли свою роботу у виставкових наметах, та отримали насолоду від концерту за участю студентів ВНЗ.

Цього разу учні дебатували на теми «Повноліття є точкою відліку для громадсько-активних дій» та «Інтелект має збагачувати рідну країну,  а не шукати кращої долі закордоном». ( У 1.4  фіналі, який відбувся 08.04.2016 темами були «Майбутнє виключно у наших руках» та «Розум – є найважливішою рисою успішної людини» ) У турнірі взяли участь 36 команд області. Наші дебатери показали уміння відстоювати різні позиції та працювати в команді. Всі учасники заходу отримали заохочувальні подарунки та позитивний досвід у мистецтві публічних виступів.

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>