ІІ етап шкільних дебатів

2  33

На другому етапі шкільних дебатів було зібрано лідерів всіх класів середньої та старшої ланки школи. Дебати проходили в іншому стилі.

Всіх учнів було розділено на 7 груп по 3-4 учасники

4 групи працювали над шкільним кодексом. Аналізували теперішню ситуацію, можливості та перспективи розвитку нашої школи до рівна “Класна” і “Суперкласна”

3 групи працювало над запропонованими від класних колективів проектами. Шукали шляхи їх вирішення, проблеми та впровадження у навчання

Наприкінці дебатів було проведено голосування за проекти, де кожен бажаючий зміг обрати цікавий для себе проект.

Отже КОДЕКС!

Clphgkl8e9kПереважною більшістю експертних груп було визначено, що основні правила кодексу в школі дотримуються. Але найбільше уваги в нашій школі приділяється:

– розвитку гідності,

– критичного мислення,

– самостійності,

– співпраці учнів.

Не вистачає для повноцінного сучасного навчання:

– використання ІКТ на кожному уроці,

– технічного оснащення,

– басейну,

– потужного WIFI.

Для вирішення цих питань учні запропонували:

– допомогти учителям користуватись веб-ресурсом електронної пропускної системи Смарсі,

– допомагати їм вести електронні журнали,

– розробити правила використання ІКТ учнями,

– провести ярмарок для придбання WIFI роутера з потужним багатоканальним зв’язком,  – спробувати розробити проект басейну для школи та запропонувати його до міської ради на конкурс проектів.

Проектна діяльність

За результатами обговорення та голосування знайшлися прихильники всіх запропонованих проектів, що набрали таку кількість голосів:

– Географічний онлайн-путівник мандрівника (5 учнів)

– Історія у віртуальних музеях (4 учні)

– Трипільська культура в кінематографі (5 учнів)

dO8i95541d4– Фізика в електронних таблицях (6 учнів)

– Цікава наука крізь призму мультимедіа (12 учнів)

Отже, обговорення завершено. Будемо приступати до розробки проектів та реалізації їх і навчально-виховний процес.

1. Ewa Borgosz

Отлично, группы учеников демократически обсудили кодекс и обсудили темы проекто. С нетерпением жду очередных результатов.
    Предложения учеников касаюшиеся кодекса очень зрелые.

1. valeonova

Ми впевнкно крокуємо у напрямку демократизації в школі. Молодці