Нагороди переможцям екологічного конкурсу

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів.  У всьому світі екологи нагадують людству про вичерпність такого земного ресурсу, як прісна вода. Саме у цей день у міському будинку культури ім. Кулика  відбулося нагородження переможців міського екологічного конкурсу „Закривай кран – збережи воду!“ Учні нашої також брали участь у цьому конкурсі. Діти 5 – 9-х класів оформили свої креативні ідеї у вигляді малюнків, закликаючи берегти кожну краплинку прісної води. Кращі малюнки школярів представлені на виставці у фойє школи. Два макети соціального стікера, авторами яких  є Щербак Євген (6-Б клас) та Віцинська Марія (5-А клас) вибороли призові місця на міському конкурсі. Стікер Марічки переміг у номінації „За художню майстерність“. Женя та Марічка отримали грамоти та безкоштовні сертифікати на відвідування розважального центру „Країна мрій“. Вітаємо наших переможців!

1 коментар