Вчора 11 листопада куратору проекту Соколюк Тетяні Юріївні випала нагода стати учасницею Міжнародного семінару “Клісної школи”, який проходив в Дніпрі. Ідея проекту спрямована на розвиток проектних технологій та ІКТ не лише у навчанні, а й у повсякденній діяльності.
![DSC00278стис](http://klasnashkola.eu/cherkasy-shev-28/wp-content/uploads/sites/27/2016/11/DSC00278стис-300x218.jpg)
![P61111-100743стис](http://klasnashkola.eu/cherkasy-shev-28/wp-content/uploads/sites/27/2016/11/P61111-100743стис-300x222.jpg)
Неймовірні враження отримала від співпраці з польською колегою Евою Borgosz, що є керівником проекту в Польщі. Надзвичайне задоволення навчатися у Еви! Великий досвід і майстерність! Толератність та професіоналізм!
Всі хто приймав участь в семінарі, захопилися ідеями цього проекту.
![P61111-113040стис](http://klasnashkola.eu/cherkasy-shev-28/wp-content/uploads/sites/27/2016/11/P61111-113040стис-300x300.jpg)
![P61111-111611стис](http://klasnashkola.eu/cherkasy-shev-28/wp-content/uploads/sites/27/2016/11/P61111-111611стис-300x222.jpg)
Переконалися, що в нашої школи з’явилось велике коло однодумців. Будемо з новими силами, з новими ідеями продовжувати роботу в проекті.
Бо ми таки КЛАСНА ШКОЛА!!!
https://vk.com/album18894033_238980145
https://vk.com/album18894033_238980145
Permalink
Спасибо за Ваше участие в семинаре. Мне было очень интересно послушать о Вашем опыте и очень хочу посетить Вашу школу. Многое в ней происходит. Когда Вы проведёте школьную дебату? Я не могу дождаться:)