Семінар “Класних шкіл” у Дніпрі

P61111-085339стис P61111-142436стисВчора 11 листопада куратору проекту Соколюк Тетяні Юріївні випала нагода стати учасницею Міжнародного семінару “Клісної школи”, який проходив в Дніпрі. Ідея проекту спрямована на розвиток проектних технологій та ІКТ не лише у навчанні, а й у повсякденній діяльності.

DSC00278стисP61111-100743стисКолеги з інших шкіл України поділились досвідом роботи зі своїми шкільними командами. Чудові неординарні ідеї надихають та захоплюють.
Неймовірні враження отримала від співпраці з польською колегою Евою Borgosz, що є керівником проекту в Польщі. Надзвичайне задоволення навчатися у Еви! Великий досвід і майстерність! Толератність та професіоналізм!
Всі хто приймав участь в семінарі, захопилися ідеями цього проекту.
P61111-113040стисP61111-111611стисЩиро вдячні за запрошення на семінар та гостинність Гавриліній Вікторії, та Дніпровському інституту післядипломної освіти.
Переконалися, що в нашої школи з’явилось велике коло однодумців. Будемо з новими силами, з новими ідеями продовжувати роботу в проекті.
Бо ми таки КЛАСНА ШКОЛА!!!

1 коментар

1. Ewa Borgosz

Спасибо за Ваше участие в семинаре. Мне было очень интересно послушать о Вашем опыте и очень хочу посетить Вашу школу. Многое в ней происходит. Когда Вы проведёте школьную дебату? Я не могу дождаться:)