Захист Вітчизни в онлайні!!!

СайтУчителю з предмету “Захист Вітчизни” Ложці Віталію Борисовичу на своїх уроках, звісно ж нема коли використовувати ІТ технології, але в позаурочний час він розгорнув таку активну діяльність, що став взірцем навіть для молодих спеціалістів.

На його сайті ви можете побачити всі новини волонтерської діяльності нашої школи, оголошення та підсумки конкурсів і змагань з предмету “Захист Вітчизни”. І, що найцікавіше для учнів, це отримати кваліфікаційну допомогу з вивчення цієї дисципліни. І головне – пройти тестування та отримати оцінки. Скажете оцінки? Оцінки теж на сайті, в інтернет-журналі!

Так що, молоді і прогресивні, рівняйтесь!