Краща спортсменка 2015 року навчається в нашій школі

Званням  в номінації «Краща спортсменка 2015 року» та  пам’ятною відзнакою за підписом Президента федерації спортивного орієнтування Черкаської області нагороджена учениця 7-А класу  Зелена Анастасія. Дівчинка займається цим видом спорту  у Обласному центрі туризму та краєзнавства  та має 1-й юнацький розряд зі спортивного орієнтування. Нагородження  кращих спортсменів відбулося під час змагань, присвячених відкриттю сезону спортивного орієнтування 2016 року.  Бажаємо Насті успіхів, вдалих  виступів та нових перемог!