Тарасе, ти в наших серцях!

У рамках урочистостей з нагоди відзначення 202-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича  Шевченка,  відбувся святковий концерт «Шевченківська весна» за участю вокальних та хореографічних колективів  нашої школи. Цього разу гостей  та учасників творчого заходу прийняв Черкаський міський палац молоді. Послухати твори Кобзаря, задуматися над їх  значущістю для  сучасного покоління прийшли  учителі, батьки учнів школи, бабусі,  дідусі, мешканці місцевої громади, друзі та партнери школи. Відвідала наш захід методист виховної роботи міського  методичного кабінету установ освіти  Деркач Ліана Михайлівна, завідувач лабораторії виховної роботи ЧОІПОПП Кудін Валентина Семенівна, голова профспілкової організації працівників освіти м. Черкаси Федорченко Ганна Петрівна.  Зі сцени лунали  слова Шевченка, які змушують думати, які не можуть залишити байдужими жодного свідомого українця. Отже, говорили про Шевченка – пророка українського народу, звучали пісні про Т.Г.Шевченка та на його слова.  У ході концертної програми презентовано відеопроект «Звучать Шевченкові слова», створений учнями до пам’ятних дат Великого Кобзаря. Проведений захід ще раз доводить, що актуальність Шевченка не тільки в тому, що він порушував великі вічні питання і шукав відповіді на них, але й властивістю його творчості пробуджувати, підносити людину, зміцнювати її духовність.