Оновлений кодекс став ДЕМОКРАТИЧНИМ

GexfBfJKVpsШляхом обговорення всіх питань сучасної КЛАСНОЇ школи було прийнято шкільний кодекс. Прийняття та коригування кодексу учнями й учителями стало вирішальною точкою компромісу між «Хочемо», «Можемо» і «Зробимо».  Тому цього річ ми прийняли не просто кодекс, а ДЕМОКРАТИЧНИЙ кодекс, в якому відслідковується не лише бажання учителя, а й бажання учня та їх можливості:

Десять золотих правил демократичного кодексу

КЛАСНОЇ ШКОЛИ в СШ №28 ім. Т.Г.Шевченка

1. Ми всі разом працюємо за ради того, щоб кожен випускник нашої школи став успішним громадянином України!
  2. Ми дбаємо про те, щоб добре навчити кожного.
  3. Ми стимулюємо і заохочуємо у навчанні.
  4. Ми намагаємося навчити учнів працювати у команді.
  5. Наші учні навчаються самостійно та критично працювати з інформацією, і учителі їм у цьому допомагають.
  6. Ми переконані, що розвиток можливий лише у активній співпраці. Тому учні та учителі активно співпрацюють між собою. І це впливає на формування успішної особистості.
  7. Ми творимо, допомагаючи один одному.
  8. Ми за безпечний Інтернет. Та за високу компетентність в інформаційних технологіях. Тому допомагаємо один одному в опануванні цього простору.
  9. Ми прагнемо виховати патріотів і лідерів.
  10. Ми докладаємо зусиль, щоб виховати в учнів почуття власної гідності та уміння  співпереживати.

1. valeonova

Огого, начувайтксь учителі. Тепер учні вас навчатимуть

2. Кодекс дійсно скомпонував у собі бажання всіх учасників навчально-виховного процесу. Саме демократичний кодекс використовується в європейських школах. То ж ми обрали курс на демократію