Отримали БОНУС від “Класної школи”. Щиро вдячні організаторам за зустріч

Фото Dorota Małysz.В рамках програми “Класна школа” відбулася зустріч учителів з Польщі та України, яку провели організації: “Польсько-Американська фундація вольності”, “Лабораторія громадської освіти”, ” Товариство Лева” та міжнародна фундація “Ріта”. В цьому заході взяли участь лише 13 шкіл з різних куточків України, серед них і наша. В ході зустрічі учителі вивчали систему освіти Польщі та України, навчалися складати молодіжні проекти, презентували власні навчальні заклади, та боролись за право співпраці зі школою з сусідньої краіни.
Вітаємо всіх учнів нашої школи. Тепер ми маємо школу-партнера з польського міста Бидгощ.
Спільно з партнерської школою був розроблений польсько-український проект. Сподіваємось він буде вдало реалізований«Польські друзі також люблять вишиванки»Фото Тетяны Соколюк.«Спільний проект з Польською школою»