Проект “Хай мережа об’єднує покоління”

-KTsGY4LQl4Ще з початку березня учні 5 та 6 класів  під наглядом старшокласників розпочали роботу над проектом “Хай мережа об’єднує покоління”

Координатори проекту:

1. Соколюк Тетяна Юріївна – учитель інформатики
  2. Смаглій Дмитро – учень 5-Б класу
  3. Ріпа Анастасія – учениця 5-Б класу
  4. Соколюк Олександр – учень -6-А класу
  5. Вдовіченко Людмила – учениця 10-А класу
  6. Смірнов Артем – Учень 10-А класу

Тема проекту: Хай мережа об’єднує покоління

Мета проекту:
Дослідити рівень навченості людей похилого віку у використанні ІКТ. Залучити молодь для консультування та надання допомоги старшому поколінню у використанні комп’ютерних технологій. Навчити людей літнього віку використовувати ІКТ-технології.

Розподіл завдань і обов’язків:

10-А клас – координатори проектних груп

1 група – проводить опитування та спостереження серед людей нашого мікрорайону

2 група – бере інтерв’ю у літніх людей щодо дозвілля старшого покоління

3 група – навчає батьків користуватися  комп’ютером.

4 група – навчає сусідів користуватися технологіями сучасного світу.

5 група – навчає дідусів та бабусь користуватися ІКТ.

План роботи із використанням ІКТ:

Учні проводять заняття з ІКТ зі старшим поколінням:

1 заняття: «Безпека в Інтернеті»

2 заняття: «Реєстарція в соціальних мережах та програмах- месенджерах»

3 заняття: «Вивчення інтерфейсу вебресурсів»

4 заняття: «Введення тексту та використання графічних елементів»

5 заняття: «Прикріплення файлів до електронних листів»

6 заняття: «Інтернет-покупки. Форуми покупців»

7 Підведення підсумків та моніторингові спостереження проекту (до 27 квітня)

8 Презентація результатів проекту (травень)

1. You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be really something which I think I would never understand. It seems too complex and extremely broad for me. I’m looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!

2. valeonova

Я бачу, у математиків серйозні конкуренти.. Ну що ж, бажаю вам успіхів

1. Está buenísimo… me abrió la cabeza. como son tan creativos!! y dias?tidoe…r?..jajv!ojalá estén siempre en el aire, hoy pensaba que no había nada interesante en la radio para escuchar..siempre chusmerío de la farándula . o noticias deprimentes… qué aburrido!!GRACIAS a mi marido que los escucha siempre y me avisó..me habla de ustedes como si me contara cosas de sus amigos.. jaja! está loco!besos

3. Допомога старшому поколінню – дуже важлива справа. Молодці, що організували такий проект. Думаю люди з вдячністю відгукнуться на вашу ініціативу

1. “Indeed, I find this very relatable and hio#2ilus,&a8r21; quoth the Mother who whose child doth sit on the couch watching Fistronaut so the Mother can get a break from the Nigh Interminable Questions.

4. Дмитро

Ми нещодавно подарували бабусі планшет, тому було б корисно навчити її користуватись цим гаджетом