Чому діти повинні знати свою істрію?

Кожен із нас повинен знати історію свого народу. Ми, діти – майбутнє нашої країни. А як може існувати майбутнє без минулого? Освічена людина завжди розуміє, що без минулого немає сучасного, без традицій немає нового, без колишнього немає теперішнього. Для народу його історія це не просто минуле, це його душа. Чи всі знають, чому українці так шанують землю, а працю на ній називають священною; чому вінок і писанка мають таке глибоке символічне значення для нашої культури; чому наша мова послуговується літерою «ї», якої немає в жодній іншій мові світу? Той, хто не знає національної історії, ніколи не зможе зрозуміти свого народу й діяти на його благо.

рис

Нянько Вікторія, 10-А

1. olesokolyuk

Правильно. Перш ніж стати європейцями, ми повинні стати Українцями!

1. Оксана

І причому Українцями з великої літери. Українцями, що знають своє минуле і впевнено будують майбутнє