Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №37

Kniga-sudeb
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 розміщена в самому центрі мальовничої Садгори. Навчальний заклад був російськомовним до 1991 року. З цього часу почався поступовий перехід на українську мову навчання. Зараз в школі навчається 565 учнів, працюють 64 педагоги.
Наш педагогічний колектив разом з учнями та батьками виробили власну модель школи, яка допомагає нам забезпечувати рівень навчальних досягнень, вчити дітей самореалізації і самоврядуванню, розширювати кругозір наших вихованців, користуватися моральною і матеріальною  підтримкою батьків. Ми пишаємося тим, що поруч з досвідченими професіоналами, у нас в закладі працює так багато молодих спеціалістів, і  намагаємось створити для них такі умови, щоб вони відчули себе потрібними в цій професії, щоб вони розкрили свій учительський талант, бо діти  по – особливому трепетно      відносяться до наших молодих колег. Щороку зростає кваліфікаційний рівень наших вчителів. Адміністрація школи зацікавлена в тому, щоб кожен вчитель сам розвився як професіонал і особистість, адже тоді він зможе виховати і навчити теж справжню особистість.
Якщо буде світло в душі, буде краса в людини,
Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі,
Якщо є гармонія в домі, буде порядок у нації,
Якщо є порядок у нації, буде мир у світі.
 Завдання школи – виховати саме таку націю, тому вся виховна робота нашого закладу підпорядкована цій меті, і вона дає свої позитивні результати. Нам видається, що саме ця спрямованість допомагає педагогічному колективу вчити дітей бути справжніми громадянами  держави України.
 1920x1080_pshenichnoe-pole                    background2_02