Шкільний кодекс

Наша школа- це не тільки навчання та нові знання , вчителі та учні, школа – це цілий світ, який ми пізнаємо кожен день

Ми радо зустрічаємо   учнів,  які з задоволенням поринають в вир шкільного життя.

Кодекс

Червонослобідської загальноосвітньої

школи №2

• Колектив школи  – це співдружність дітей та дорослих, об’єднаних спільною навчально-виховною метою.
  • Спільна навчально-виховна мета – формування особистості громадянина України, патріота своєї Батьківщини, культурної і освченої людини.
  • Співдружність будується на принципах довіри, взаєморозуміння та взаємодоповаги.
  • В колективі поважають Закон, традиції. права та виконують обов’язки.
  • Бути членом колективу нашої школи- почесно і відповідально.

1. svitruban

Цікаво було б дізнатись, чи проходили класні та шкільні дебати? Які пропозиції вносили учні щодо роботи з ІКТ? Діліться інформацією. Дякуємо.

2. Ewa

Если я всё правильно поняла, Вы представили здесь общие школьные правила, а в этой части следует показать разрабитанный вместе с учениками кодекс использования ИКТ в школе. Надеюсь, что Вы вскоре проведёте дебаты в классах, а потом соберёте вместе с учениками и учителями выводы.

3. Алла Ткачук

Мені дуже цікаво дізнатися у розробці даного Кодексу чи всі приймали участь? Як кожен класний колектив вносив свої пропозиції, чи одноголосно цей Кодекс був прийнятий? Поділіться будь ласка своєю інформацією вона буде дуже корисна для інших учасиків проекту “Класна школа”.