Економіко-правовий ліцей

Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня створений 1997 року.

«Економіко-правовий ліцей»  м.Київ

На базі ліцею здійснюється експеримент з мультипрофільного навчання (економіка, правознавство, англійська мова).

Новый рисунок (18)

Метою роботи педагогічного колективу ліцею є творення європейського простору високоякісної освіти для майбутнього, розвиток пізнавальних інтересів, нахилів і здібностей учнів, задоволення їхніх освітніх потреб, зумовлених орієнтацією на майбутню професію і подальшими життєвими планами.

Перемоги

Девіз навчального закладу: «Хочеш бути громадянином країни – навчись бути громадянином свого ліцею».

Прапор

1. Justyna

Ваша школа имеет интересные цели. Вы делаете много интересных вещей . Я с нетерпением жду дальнейших записей .

2. natmarkus

Було б цікаво дізнатися про ваш досвід реалізації проекту “Класна школа”. Бажаємо вам успіхів)