Всесвітній день інформації

26 листопада Всесвітній день інформації, який відмічаємо і ми в нашій школі, тренінгом “Безпечний Інтернет”.

Найбільше сховище інформації це Інтернет. Але учні мають знати про небезпеку, яка їх чекає в цих нетрях.

Під час зан09396628яття діти отримали навички безпечної поведінки у всесвітній мережі.

Учням подобаються тренінгові заняття, через те, що вони мають можливість рухатися без обмежень. Отож, сподіваюся, що мої учні тепер в безпеці67438089 94797458 99014229

1. olena

Молодці! Гарна ідея з тренінгом. Тренінги та заняття з таких тем необхідно проводити постійно, охоплюючи всіх учасників навчально-виховного процесу – для опанування новими знаннями.

БЗШ І-ІІІ с. № 15

1. Ірина