Змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

26 листопада 2016 у школі пройшли змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

У спортивно-родинному святі брали участь родини учнів 7-х класів:

• родина Гойди, капітан Ірина (7-А)
  • родина Ковальчуків, капітан Роман (7-А)
  • родина Голімбієвських, капітан Єлизавета (7-Б)
  • родина Качанюків, капітан Данило (7-Б)

Ці змагання є цікавими і захоплюючими, оскільки поєднують у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані тут як спорт, так і пропаганда сімейних цінностей. Сім’ї взяли участь у спортивних естафетах, конкурсах показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння.

За підсумками змагання перше місце посіла сім’я Качанюків, друге – сім’я Голімбієвських, а на третьому – сім’я Гойда.

Вітаємо переможців!

Між змаганнями пройшли показові виступи з художньої гімнастики (Допіра Міла, Гутевич Ольга (6-Б)). Показували танець в стилі ХІП-ХОП – Хомула Софія, Мовчянюк Маша (6-А). Виступ бразильского джіу-джітсу Мякоход Назар та Єврохін Данил. Черлідінг – це поєднання танців та акробатичних вправ. Вперше у нашій школі пройшли змагання груп підтримки 7-А та 7-Б класів – черлідерів.

Дякуємо всім за допомогу у проведенні змагань «Тато, мамо, я – спортивна сім’я»

Вчителі фізичної культури  Кудрявцева О.В.  Сингаєвський А.С.

1 коментар

1. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

Рух це життя. Займатися спортом необхідно, але й модно. Висловлюю вам вдячність за підготовку та проведення такого заходу. Молодці, що змогли залучили до участі цілі родини!