Конкурс «Учитель року – 2016»

Відбувся І (міський) конкурс «Учитель року – 2016». Участь у ньому взяли учителі нашої школи . В цьому році він проводився в номінаціях: англійська мова, історія, «Захист Вітчизни», хімія.

Активно готувалися до нього й вчителі нашої школи Шкляр Алла Костянтинівна та Демиденко А.Л. Вчителі працювали над створенням власних блогів, давали відкриті уроки, проводили відкриті виховні заходи, готували методичну папку з предмету.

І ось довгоочікувані результати:

Шкляр Алла Костянтинівна – І місце в номінації «Історія»,

Демиденко Аліна Леонідівна – І місце в номінації «Англійська мова».

Молодці, колеги! Так тримати!

Нехай успішною буде ваша участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»!