Шкільний кодекс 2.0

У середу, 24 лютого, відбулися 2-гі загальноліцейні дебати, але тепер 
вже на тему "Кодекс 2.0"
Учням було запропоновано проект кодексу, який вони 
обговорювали між собою протягом певного часу. 
На дебатах ми змінювали, видалали та додавали пункти 
кодексу. тож пропонуємо вашій увазі результат дебатів - 
Кодекс 2.0 Фінансового ліцею
P.S. Навмисне ще деякий час не видалятимемо проект кодексу - 
хай учні порівнюють і знають, що до вони можуть змінювати реальність.

Кодекс 2.0 

1. Використовуй гаджети під час уроків – лише у навчальних цілях і з дозволу вчителя.

2. Активно використовуй гаджети для підготовки до уроків та для саморозвитку (приготування презентацій, пошук цікавої і корисної інформації, інверсне навчання, дистанційне навчання).
3. Не проводь за гаджетами багато часу – пам’ятай про здоров’я / якщо ти залежний – дозволь друзям допомогти тобі.
4. Шануй авторські права (не використовуй без дозволу фотографії, повідомлення та інформацію іншого на загал).
5. Пам’ятай про небезпеку у соцмережах .
6. Дотримуйся правила: не проміняю живе спілкування на віртуальне .
7. Привчи себе, батьків та друзів користуватись сайтом ліцею,        ліцейною поштою та сторінками блогів вчителів для долучення до ліцейного життя.
8. Вчителям та адміністрації: наповнюйте новою важливою              інформацією сайт.
9. Кураторам: надсилайте домашні завдання учням у соціальну групу (мережу, пошту тощо).

Покарання за порушення Кодексу 2.0

1. У перший раз – гаджет віддається куратору до кінця уроків.
2. У другий – заступнику директора з НВР до кінця уроків. Діти пишуть пояснювальну записку.
3. У разі наступного зауваження, заступник директора з НВР телефонує батькам.
4. Якщо подібне повторюється, куратор просить батьків тимчасово не давати гаджет у школу (або замінити смартфон на телефон).

Проект Кодексу 2.0

Кодекс 2.0

1. Використовуй гаджети під час уроків – лише у навчальних цілях і з дозволу вчителя.9. Знімай, роби фото, записуй  на диктофон у ліцеї –  якщо тебе про це попросив вчитель або адміністрація 1. Використовуй гаджети під час      уроків – лише у навчальних цілях         і з дозволу вчителя.
2. Учням до 9 (????) класу:  не користуйся гаджетами під час перерв.  
3. Активно використовуй гаджети для підготовки до уроків (приготування презентацій, пошук цікавої і корисної інформації). 5. Інверсне навчання, дистанційне навчання, саморозвиток – для цього використовуй гаджет активно. 2. Активно використовуй гаджети для підготовки до уроків та для саморозвитку (приготування презентацій, пошук цікавої і корисної інформації, інверсне навчання, дистанційне навчання).
4. Не проводь за гаджетами багато часу – пам’ятай про здоров’я. 3. Не проводь за гаджетами багато часу – пам’ятай про здоров’я / якщо ти залежний – дозволь друзям допомогти тобі.
6. Шануй авторські права. 4. Шануй авторські права (не використовуй без дозволу фотографії, повідомлення та інформацію іншого на  загал).
7. Пам’ятай про небезпеку у соцмережах. 5. Пам’ятай про небезпеку у                соцмережах .
8. Дотримуйся правила: не проміняю живе спілкування на віртуальне . 6. Дотримуйся правила: не проміняю живе спілкування на               віртуальне .
10. Привчи себе, батьків та друзів користуватись сайтом ліцею, ліцейною поштою та сторінками блогів вчителів для долучення до ліцейного життя. 7. Привчи себе, батьків та друзів користуватись сайтом ліцею,        ліцейною поштою та сторінками блогів вчителів для долучення до             ліцейного життя.
11. Вчителям та адміністрації: наповнюйте новою важливою інформацією  сайт. 8. Вчителям та адміністрації: наповнюйте новою важливою               інформацією  сайт.
12. Кураторам: надсилайте домашні завдання та важливі повідомлення батькам у соціальну групу. 9. Кураторам: надсилайте домашні завдання учням у соціальну        групу (мережу, пошту тощо).

 Покарання за порушення

Кодексу 2.0.

Покарання за порушення

Кодексу 2.0.

1. У перший раз – гаджет віддається заступнику директора з НВР до кінця уроків. Діти пишуть пояснювальну записку. 1. У перший раз – гаджет        віддається куратору до кінця уроків. 
2. У разі повторення, заступник директора з НВР телефонує батькам. 2. У другий – заступнику директора з НВР до кінця уроків. Діти пишуть пояснювальну записку.
3. Якщо подібне повторюється, куратор просить батьків тимчасово не давати гаджет у школу (або замінити смартфон на телефон).  3. У разі наступного зауваження, заступник директора з НВР телефонує батькам.   
  4. Якщо подібне повторюється,     куратор просить батьків тимчасово не давати гаджет у школу (або замінити       смартфон  на телефон).     

Share Button

4s коментарів

 1. Вячеслав Анатолійович

  «Кодекс корпоративних цінностей педагогічного працівника Фінансового ліцею»

  Усвідомлюючи важливість особистого прикладу вчителя під час навчально-виховного процесу, спілкування з учнями, їх батьками та колегами, у нашому навчальному закладі діє «Кодекс корпоративних цінностей педагогічного працівника Фінансового ліцею».

  Кодекс корпоративних цінностей педагогічного працівника ФЛ:

  1. з повагою ставитися до Фінансового ліцею, цінувати його;
  пам’ятати, що лідером ФЛ є директор, завдяки йому ліцей був створений та розвивається по тепер;
  2. ставитись до учнів, батьків та співробітників ліцею шанобливо та доброзичливо;
  3. власні політичні та релігійні переконання залишати за межами навчального закладу;
  4. прагнути до постійного вдосконалення Фінансового ліцею та якості освіти за рахунок постійного саморозвитку та самоосвіти;
  5. пропагувати здоровий спосіб життя власним прикладом;
  дотримуватись корпоративного дрес – коду та постійно слідкувати за охайністю свого зовнішнього вигляду;
  6. усвідомлювати, що всі співробітники ліцею – українці, а наша Батьківщина – Україна;
  7. на території навчального закладу користуватися мобільним телефоном лише у беззвучному режимі;
  8. пам’ятати, що систематичне порушення корпоративної етики несумісні зі статусом педагогічного працівника Фінансового ліцею.

  Відповіcти
 2. Ewa

  Вячеслав Анатолійович, в этой части сайта предусмотрено представить разработанный вместе с учениками кодекс использования компьютерной и информационной техники на уроках и в послеурочное время в школе. “Кодекс корпоративних цінностей педагогічного працівника Фінансового ліцею” можете показать в посте “Про школу”. Если у Вас появятся проблемы – пишите мне или Иво, мы обязательно поможем.

  Відповіcти
 3. Ewa

  Как будете пользоваться ИКТ в школе на уроках и во внеурочное время? Что решили ученики вместе с учителями и родителями?

  Відповіcти
 4. Ewa

  Проект кодекса ясно показывает, для каких целей можно в школе пользоваться гаджетами, вы обратили внимание также на аспект здоровья. Всё очень чётко определено. Интересно будет узнать, как к этим правилам отнесутся ученики.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>